APT Szkoła tańca
 

Latino Mama

Latino Mama - taniec z dzieckiem w chuście.

Masz maleństwo które jeszcze nie chodzi, a Ty chciałabyś się poruszać ale nie masz jak ze względu na dziecko. Mamy dla Ciebie rozwiązanie :) przyjdź do nas z Maluszkiem i potańcz razem z nim wraz z Nami!!
Niesamowite zajęcia, podczas których doświadczona doradczyni pomoże Wam bezpiecznie i prawidłowo zawiązać dziecko w chustę lub nosidło, a instruktorka tańca wprowadzi Was w karaibskie rytmy i świetny nastrój z maluchem w ramionach. Do tego raz w miesiącu nasz specjalny gość, przybliży nam ciekawe zagadnienia ze świata dziecięcego jak i kobiecego.

Czytaj wiecej...

 

Rodzic Dziecko "Razem Raźniej"

Rodzic Dziecko "Razem Raźniej"

Czytaj wiecej...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Kilka słów o nas

Jedna z najlepszych szkół tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata Dominicana, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów... Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak m.in. balet czy salsa salsa. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Nauka tańca dla dzieci

Dzieciom oferujemy naukę stylów tanecznych takich jak balet, tańce towarzyskie, salsa, bachata, a także hip – hop. Nauka tańca dla dzieci przebiega w atmosferze pełnej swobody i wzajemnego zaufania. Skupiamy się na tym, aby z małych kursantów wydobyć to, co najlepsze, jednocześnie nie przetrenowując ich i nie zniechęcając. Pierwsze zajęcia nie wymagają specjalistycznego obuwia albo efektownych ubrań. Wystarczy odrobina energii!

Tańce dla nowożeńców

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

 

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.