APT Szkoła tańca

Kursy tańca w Lublinie

O nas zdjęcie

Magdalena Woszczek  posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną  "S". Jest  tancerką, dyplomowanym pedagogiem  ogólnym i specjalnym , dyplomowanym nauczycielem i instruktorem tańca - posiada tytuł Instruktora Tańca Sportowego przyznany przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej ,dyplomowany instruktor Zumby i ZumbaKids, jak również zdobyła certyfikat i tytuł animatora różnych form tanecznych, rekomendowany przez MEiN. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 1988 roku i trwa ona do dziś. Od najmłodszych lat uczestniczyła w szkoleniach i trenowała pod okiem najlepszych polskich trenerów tańca towarzyskiego oraz największych światowych sław tanecznych m. in.: Romana i Moniki Pawelec, Augustina  Equrroli i Joanny Szokalskiej, Collina James'a, Grahama Oswicka, Ruuda Vermeya, Judy Frayer i wielu innych. Przynależność do Klubów Sportowych Tańca Towarzyskiego dała jej możliwość zdobycia wielu wysokich miejsc i tytułów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.
Brała udział w niemal wszystkich ważnych imprezach krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki jej niewyobrażalnemu zapałowi i nieustannym poszerzaniu wiedzy oraz rozwijaniu umiejętności praktycznych szybko zdobyła doświadczenie jako tancerka i instruktor.

- Jest sześciokrotną z rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy Formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu o nas
- Zdobyła tytuł Mistrza Okręgu Lubelskiego w 10 tańcach
- Zajeła 1 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Lublina, Warszawy, Białegostoku i Wrocławia
- Wysokie miejsca na prestiżowym turnieju German Open Championship Mannheim Rosengarten
- Finałowe miejsce na Baltijos Gimtareliai w Kownie
- Wysokie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie międzynarodowej "S"
- Czołowe miejsca na wielu prestiżowych turniejach w Polsce i zagranicą.

W swoim dorobku tanecznym odbyła dwukrotne miesięczne tournee taneczne po  Chinach na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej i w Japonii jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.Taniec swój prezentuje również na licznych międzynarodowych i ogólnopolskich imprezach i pokazach.
 

Współzałożycielka i tancerka profesjonalnej grupy tanecznej „SALSA CALIENTE DANCE TEAM” z Lublina. Założycielka i właścicielka AKADEMII PROMOCJI TAŃCA w Lublinie.

Wraz z grupą "Salsa Caliente" uczestniczyła oraz prowadziła warsztaty na wielu Spotkaniach i Kongresach Salsy w kraju i za granicą.
- Carnaval de Salsa Wrocław - 2004, kurs tańca
- 1st Warsaw Salsa Festival - 2005,
- Kongres Salsy w Monachium - 2005,
- Carnaval de Salsa Wrocław - 2005,
- Festival Salsy w Hamburgu - 2005,
- Carnaval de Salsa Wrocław - 2006,
- Salsa Spring Break Warszawa - 2006,
- 2nd Warsaw Salsa Festival - 2006,
- 6th Salsa Festival Prague - 2007,
- 3rd Fanta BG Salsa Festival Sofia - 2007,
- Salsa Spring Break Warszawa - 2007,
- Kongres Salsy w Wieliczce - 2007,
- 3rd Warsaw Salsa Festival - 2007,
- 7th Salsa Festival Prague - 2008,
- CUBAMEMUCHO Kongres Salsy Kubańskiej Poznań - 2009

Kilka słów o nas

Najlepsza szkoła tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.. Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku.
Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz,
U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama
i wiele wiele innych kursów.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 

Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak balet, zumba, salsa oraz wiele innych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na google+.