APT Szkoła tańca

Taniec towarzyski

Kurs tańca towarzyskiego to bardzo szerokie spektrum tańców w parze. Podstawowe korzyści wynikające z odbycia takiego kursu to wzrost pewności siebie, zdobycie umiejętności prowadzenia, a przede wszystkim – doskonała zabawa, zdobywanie wiedzy, jak również zawieranie inspirujących znajomości.

Rodzaje tańców towarzyskich

Tańce towarzyskie dzielimy na kilka podstawowych gatunków. Podział wyodrębniono na podstawie rodowodu. zakresu ruchów i temperamentu danego tańca. Najważniejsze rodzaje tańców towarzyskich to:

  • tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep;
  • tańce latynoamerykańskie: samba, chacha-cha, rumba, pasodoble, jive;
  • tańce użytkowe.

Aby zatańczyć którykolwiek z wymienionych tańców nie musisz być smukłą atletką, super siłaczem albo skoczną baletnicą. Chęci, radość z tańca i odrobina regularności wystarczą!

Kurs tańca towarzyskiego w Lublinie

Kurs tańca towarzyskiego w Lublinie to doskonały sposób na podniesienie pewności siebie, kreatywne spędzanie czasu oraz poprawę kondycji fizycznej. Na zajęciach tańczymy w parze, ale zapisy mogą być bez partnerki lub partnera - w trakcie zajęć jest możliwość dobierania się w pary. Jest to wspaniała wspólna zabawa pozwalająca na zdobycie umiejętności tańczenia w parze przy muzyce latynoamerykańskiej i poważnej, a także muzyce popularnej oraz dyskotekowej. Ponadto kursanci poznają podstawowe elementy rock'n'rolla oraz podstawy salsy kubańskiej i merengue. Mamy nadzieję, że jesteś gotowy na nowe wyzwania i zaszczycisz nas swoją obecnością. Serdecznie zapraszamy!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.