APT Szkoła tańca
 

PJ-Dance

 Pj Dance - często jest nazywanym „ tańcem klubowym ”. Dlaczego ?

Ponieważ  jest to właśnie to co można tańczyć w klubie do muzyki klubowej. To nie jest jeden styl taneczny, to mnóstwo popularnych  i najbardziej aktualnych  styli, które tworzą jedną całość. Na tych zajęciach nie tylko poznasz zbiór figur, ale również masz szansę nauczyć się ruszać, tańczyć do muzyki, czuć jej rytm i przy tym improwizować, czerpiąc z tego przyjemność. Ponieważ tylko wtedy, gdy  naprawdę czujesz rytm muzyki to ruszasz się prawidłowo w 100%. To ruchy: szybkie i ekspresywne, szybki i krótkie, płynne  i wyraziste. Wspólnie wypracujemy plastyczność i gibkość Twojego ciała. Podczas zajęć także zagwarantujemy rozciąganie oraz pompowanie Twoich mięśni.

Odkryjecie coś nowego dla siebie samego.

Jeżeli masz masę energii i płoniesz ogniem to przyjdź i sprawdź nasze zajęcia!

Czytaj wiecej...

 

Ladies styling

Taniec Solo to zajęcia przeznaczone tylko dla kobiet, bez względu na wiek. Na tych zajęciach nauczysz się tańczyć, poznasz swoje ciało i jego możliwości, poprawisz kondycję i zadbasz o swoją sylwetkę. Po tych zajęciach wasz ruch w tańcu jak i w życiu codziennym będzie piękny i pełen wdzięku. Taniec Solo to połączenie latynoskich tańców z intensywnością porównywalną do aerobiku. Zajęcia obejmują przede wszystkim salsę, tańce latynoamerykańskie: samba, chacha, jive, rumba, jak również bachate, merengue, reggaeton a także wskazówki z Ladies Stylingu czyli tego wszystkiego co podkreśla naszą kobiecość, jak układać ręce, jak używać bioder i innych cząści ciała. Stajemy się bardziej pewne siebie. Dodatkowym elementem tej oferty są ćwiczenia rozciągające i relaksujące pod koniec zajęć(przeprowadzane są po wcześniejszym uzgodnieniu danej grupy).

Czytaj wiecej...

 

Sexy BUP

Sexy BUP to zajęcia fitness stworzone specjalnie z myślą o paniach. W ich nazwie zawarte są pierwsze litery części ciała, na które kładziemy największy nacisk podczas treningów: są to brzuch, uda i pośladki. Sexy BUP jest połączeniem najlepszych ćwiczeń wzmacniających i modelujących dolne partie ciała, które pozwalają paniom czuć się jeszcze bardziej kobieco w swojej skórze.

Zajęcia sexy BUP mają za zadanie wymodelować i wzmocnić ciało, by każda kobieta czuła się bardziej pewna siebie i poruszała się z większym powabem oraz gracją. I bynajmniej nie chodzi tu o grację rodem z baletu. Treningi w naszej szkole zawsze są niepowtarzalne i ekspresyjne. Po dynamicznej rozgrzewce uczestniczki przechodzą do wykonywania ćwiczeń aerobowych, które czasem intensyfikujemy doborem odpowiedniego sprzętu fitness.

Efekty zajęć sexy BUP są widoczne już po kilku pierwszych treningach. Dzięki regularnym ćwiczeniom uczestniczki uzyskują kształtne pośladki, zgrabne i wymodelowane nogi oraz płaski i wytrzymały brzuch. Wyrzeźbione mięśnie i spalona tkanka tłuszczowa sprawiają, że panie mogą chwalić się nie tylko kształtnym ciałem, ale także lepszą kondycją.

Wybierając strój na trening sexy BUP, warto postawić na wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. Ważne są też wygodne buty – najlepiej adidasy. Zanim jednak skompletujesz ekwipunek, skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce w grupie!

 

Latino Fitness

Czym jest Latino Fitness? To połączenie miłości do tańca i fitnessu, tradycyjne kroki fitnessowe wzbogacone o elementy zaczerpnięte z wielu tańców latynoamerykańskich.
Jak wyglądają zajęcia? Zajęcia zbudowane są w następującej formie: rozgrzewka oparta na tradycyjnych krokach fitness w rytm muzyki latynoskiej, dynamiczna nauka prostych układów choreograficznych, ćwiczenia rozciągające i wyciszające na koniec spotkania. Na życzenie uczestniczek ostatnia część zajęć poświęcona jest czasem nauce wybranego tańca latynoamerykańskiego w postaci Latino Solo.
Jakie są efekty zajęć? Zajęcia oferują przede wszystkim porządną dawkę pozytywnej energii, świetną zabawę przy energetycznej muzyce i możliwość zapomnienia o codziennych troskach. Oprócz tego intensywność zajęć powoduje poprawę kondycji, a specjalnie skonstruowane choreografie wpływają na wzmocnienie mięśni całego ciała. To z kolei wpływa na wyrzeźbienie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Latynoskie rytmy wyzwalają także nowe pokłady kobiecości, co w dużej mierze wpływa na wzrost pewności siebie i świadomości swojego ciała.
Dla kogo Latino Fitness? Zajęcia skierowane są do tych wszystkich Pań, które uwielbiają taniec (zarówno tych, które nigdy nie miały odwagi spróbować swoich sił w tym zakresie, jak i tych, które dobrze znają kroki tańców latynoskich) i pragną obudzić w sobie nowy pierwiastek zmysłowości przy jednoczesnym spalaniu kalorii i rzeźbieniu sylwetki.

Czytaj wiecej...

 

Salsation

Salsation - jest to rodzaj zajęć taneczno-fitnessowych, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają zarówno kondycję psychiczną jak i fizyczną. Istotą zajęć salsation jest wykonywanie choreografii przygotowanej przez instruktora w rytm dynamicznej muzyki ( w trakcie godziny możemy spalić około 500–850 kcal ). Układy nie są skomplikowany, nie wymagają również bardzo dobrej kondycji fizycznej czy uprzedniej znajomości figur.

Nazwa Salsation to połączenie dwóch słów: hiszpańskiego salsa i angielskiego sensation, które odpowiednio oznaczają: sos i uczucie. Zajęcia to mieszanka rytmów, w których ważne są emocje. Twórcą i prekursorem Salsation-u jest wenezuelski choreograf i tancerz — Alejandro Angulo.

Zajęcia te są przeznaczona dla każdego, stanowią zestawienie elementów treningu funkcjonalnego i takich energetycznych stylów tanecznych jak na przykład salsa, samba czy flamenco. Na zajęciach wykonywana jest choreografia przygotowana i zaprezentowana przez instruktora. Układy zazwyczaj nie są skomplikowane i nie wymagają od uczestników dobrej kondycji fizycznej. 

Salsation angażuje nie tylko ciało, ale i umysł. Najważniejsza jest dobra zabawa — przy okazji rozwijamy muzykalność, świadomość własnego ciała i pracujemy nad sprawnością fizyczną, bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.