APT Szkoła tańca
 

Ladies styling

Taniec Solo to zajęcia przeznaczone tylko dla kobiet, bez względu na wiek. Na tych zajęciach nauczysz się tańczyć, poznasz swoje ciało i jego możliwości, poprawisz kondycję i zadbasz o swoją sylwetkę. Po tych zajęciach wasz ruch w tańcu jak i w życiu codziennym będzie piękny i pełen wdzięku. Taniec Solo to połączenie latynoskich tańców z intensywnością porównywalną do aerobiku. Zajęcia obejmują przede wszystkim salsę, tańce latynoamerykańskie: samba, chacha, jive, rumba, jak również bachate, merengue, reggaeton a także wskazówki z Ladies Stylingu czyli tego wszystkiego co podkreśla naszą kobiecość, jak układać ręce, jak używać bioder i innych cząści ciała. Stajemy się bardziej pewne siebie. Dodatkowym elementem tej oferty są ćwiczenia rozciągające i relaksujące pod koniec zajęć(przeprowadzane są po wcześniejszym uzgodnieniu danej grupy).

Czytaj wiecej...

 

Latino Fitness

Czym jest Latino Fitness? To połączenie miłości do tańca i fitnessu, tradycyjne kroki fitnessowe wzbogacone o elementy zaczerpnięte z wielu tańców latynoamerykańskich.
Jak wyglądają zajęcia? Zajęcia zbudowane są w następującej formie: rozgrzewka oparta na tradycyjnych krokach fitness w rytm muzyki latynoskiej, dynamiczna nauka prostych układów choreograficznych, ćwiczenia rozciągające i wyciszające na koniec spotkania. Na życzenie uczestniczek ostatnia część zajęć poświęcona jest czasem nauce wybranego tańca latynoamerykańskiego w postaci Latino Solo.
Jakie są efekty zajęć? Zajęcia oferują przede wszystkim porządną dawkę pozytywnej energii, świetną zabawę przy energetycznej muzyce i możliwość zapomnienia o codziennych troskach. Oprócz tego intensywność zajęć powoduje poprawę kondycji, a specjalnie skonstruowane choreografie wpływają na wzmocnienie mięśni całego ciała. To z kolei wpływa na wyrzeźbienie sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Latynoskie rytmy wyzwalają także nowe pokłady kobiecości, co w dużej mierze wpływa na wzrost pewności siebie i świadomości swojego ciała.
Dla kogo Latino Fitness? Zajęcia skierowane są do tych wszystkich Pań, które uwielbiają taniec (zarówno tych, które nigdy nie miały odwagi spróbować swoich sił w tym zakresie, jak i tych, które dobrze znają kroki tańców latynoskich) i pragną obudzić w sobie nowy pierwiastek zmysłowości przy jednoczesnym spalaniu kalorii i rzeźbieniu sylwetki.

Czytaj wiecej...

 

Salsation

Salsation - jest to rodzaj zajęć taneczno-fitnessowych, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają zarówno kondycję psychiczną jak i fizyczną. Istotą zajęć salsation jest wykonywanie choreografii przygotowanej przez instruktora w rytm dynamicznej muzyki ( w trakcie godziny możemy spalić około 500–850 kcal ). Układy nie są skomplikowany, nie wymagają również bardzo dobrej kondycji fizycznej czy uprzedniej znajomości figur.

Nazwa Salsation to połączenie dwóch słów: hiszpańskiego salsa i angielskiego sensation, które odpowiednio oznaczają: sos i uczucie. Zajęcia to mieszanka rytmów, w których ważne są emocje. Twórcą i prekursorem Salsation-u jest wenezuelski choreograf i tancerz — Alejandro Angulo.

Zajęcia te są przeznaczona dla każdego, stanowią zestawienie elementów treningu funkcjonalnego i takich energetycznych stylów tanecznych jak na przykład salsa, samba czy flamenco. Na zajęciach wykonywana jest choreografia przygotowana i zaprezentowana przez instruktora. Układy zazwyczaj nie są skomplikowane i nie wymagają od uczestników dobrej kondycji fizycznej. 

Salsation angażuje nie tylko ciało, ale i umysł. Najważniejsza jest dobra zabawa — przy okazji rozwijamy muzykalność, świadomość własnego ciała i pracujemy nad sprawnością fizyczną, bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.