APT Szkoła tańca

WARSZTATY z BACHATY DOMINICANY!!!

Zapraszamy na warsztaty ...

Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwsze w Lublinie warsztaty z bachaty dominikany, które poprowadzi Justyna Pyras:

Justyna Pyras - właścicielka Studia Tańca Pyras, instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S".

Zaczęła tańczyć w wieku 7 lat zaprowadzona przez mamę na rytmikę do MDK w Kraśniku. Kiedy w rodzinnym mieście powstała pierwsza szkoła tańca Państwa A&K Kuźmickich, Justyna w wieku lat 10 trafiła od razu do grupy turniejowej, by rok później wystartować na pierwszym turnieju tańca towarzyskiego.

W swojej karierze tanecznej wielokrotnie podkreśla, jak wiele dała jej współpraca z Formacją Tańca Towarzyskiego "Fantan" Kraśnik, z którą dwukrotnie zdobyła vice Mistrzostwo Polski i reprezentowała kraj na Mistrzostwach Świata i Europy.

Odkąd zamieszkała w Toruniu wspólnie z partnerem, a teraz już mężem Jakubem, trenowała pod okiem Katarzyny i Łukasza Grzęskich. Szkoleniowcy jacy mięli wpływ na jej taniec to m.in. Jerzy Oleszczyński, Krzysztof Kulig, Robert Wota, Dorota i Krzysztof Trętowscy, Graham Oswick, Augustin Egurrola, Joanna Szokalska i Stefano Terrazzino.

Ukończyła wychowanie fizyczne na UKW w Bydgoszczy, by jeszcze lepiej poznać techniki prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą. Jej zajęcia są zawsze wyzwaniem, podchodzi do nich z wielkim zaangażowaniem, ale też z duża dawką pozytywnej energii.

Taniec jest jej wielką pasją i pragnie ją przelać na wszystkich adeptów sztuki tanecznej, marzeniem zaś dochowanie się par sportowych na najwyższym poziomie.
Justyna Pyras to osoba, której żadnemu szanującemu się bachatero przedstawiać nie trzeba. Najlepsza w "dominikańskim" stylu instruktorka, kto wie czy nie w całej Europie. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=dN_JyCwhpPI

DATA: 25-26 kwietnia 2015r.
MIEJSCE: APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek,
ul. Kiepury 5, Lublin

W PROGRAMIE 2-DNIOWYCH WARSZTATÓW M.IN.:
(sob. 4x45min / nd. 3x45min)

1. Bachata Dominicana – historia powstania, różnice między muzyka z Dominikany, a każdą inną, „musicality” – instrumenty bachaty dominikańskiej oraz ich znaczenie w muzyce i tańcu

2. Dominikański Footwork – praca u podstaw, czyli jak właściwie tańczyć „dominikanę” nie rozliczając jej, lecz „śpiewając” poprzez taniec do muzyki mieniącej się tysiącem dźwięków

3. Partnerwork – jak prowadzić (On) oraz być prowadzoną (Ona) po „dominikańsku” i mieć z tego jak najwięcej radości

4. „Crazy Dominican Footwork” – czyli jak doprowadzić ludzi do szczęścia i frustracji jednocześnie

!!! W RAMACH WARSZTATÓW - WIECZORNA IMPREZA w APT !!!

https://www.facebook.com/events/1610108675892874/

CENNIK:
do 08.03.2015 – 100zł
do 12.04.2015 – 120zł
od 12.04.2015 – 120zł lub 110zł/os dla par
(rabat 10% dla grup (min. 6 osób) i dla posiadaczy karnetów z APT)
Liczy się moment wysłania zgłoszenia!

Przelewu należy dokonać w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia!

ZAPISY:
Wymagane są wcześniejsze zapisy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, z dopiskiem "BACHATA" oraz, jeśli jest taka możliwość, z numerem kontaktowym).

PŁATNOŚĆ:
Dane do przelewu wysłane zostaną po wcześniejszej rejestracji mailowej.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Zajęcia odbywają się na sali z lustrami.
Zaznaczenie obecności na wydarzeniu na facebook'u nie jest tożsame z zapisaniem się na warsztaty - patrz zapisy.

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają, że po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za udział w warsztatach. Istnieje jednak możliwość przekazania swojego udziału w warsztatach innej osobie do dnia 19 kwietnia (ostatnia niedziela przed warsztatami).

 

Kilka słów o nas

Najlepsza szkoła tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.. Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku.
Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz,
U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama
i wiele wiele innych kursów.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 

Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak balet, zumba, salsa oraz wiele innych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na google+.