APT Szkoła tańca

DRZWI OTWARTE W APT :)

Nowy sezon taneczny 2017/2018 w APT przywitamy "DNIEM OTWARTYM" dla maluszków, dzieci i młodzieży, startujemy od godz.14.00👍🏻👏🏻👌🏻

Ten dzień będzie pełen tańca, atrakcji i niespodzianek🌈🎉🎈👫👍🏻
23 WRZESIEŃ SOBOTA g.14.00 - 17.30;

PLAN DNIA:
godz.14.00 - Otwieramy drzwi, zapoznanie się ze szkołą, salami, kącikami szkoły, pomieszczeniami, pytania, wątpliwości i zapisy;
godz.14.00 - 15.00 - Konsultacje żywieniowe z dietetykiem;
g.15.00 - 17.00 - Animacje, malowanie twarzy, gość z bajki, zabawa z balonami;
godz.14.30 - RODZIC I JA/"RAZEM RAŹNIEJ", zajęcia taneczne dla rodzica i dziecka od 1,5 r.życia (chodzącymi), jest to propozycja dla rodziców, którzy pragną brać udział w umuzykalnianiu i wprowadzaniu w pierwszy krok taneczny swojego dziecka, spotykać się z innymi aktywnymi mamami lub tatusiami, zabawa z tańcem i zabawa przy muzyce;
godz.14.50 - LATINO MAMA - taniec w chuście lub nosidle z dzieckiem;
Współpraca z akredytowanym doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich;
godz.15.15 - TANIEC MIX od 3 - 6 r. życia ( w ciągu roku inny podział wiekowy);
godz.15.30 - BALET od 4 - 8 r.życia;
godz.15.45 - TANIEC MIX od 7 - 15 r. życia;
godz.16.00 - 16.30 GOŚĆ Z BAJKI;
godz.16.30 - HIP HOP/ STREET DANCE od 6 r. życia wzwyż...;
godz.16.45 - TANIEC TOWARZYSKI od 6 r. życia (bez podziału na wiek, w ciągu roku podział na wiek);
godz.17.00 - LATINO SOLO od 7 - 15 r. życia;
godz.17.15 - Pytania, doradztwo i zapisy;

Tego dnia wszystkie zajęcia taneczne i atrakcje BEZPŁATNE!!!
Przyjdź do Nas, zapoznaj się z Nami, spędź ten czas kolorowo i aktywnie, obejrzyj Naszą szkołę, poznaj instruktorów i dołącz do grona APT❣
Więcej informacji pod numerem telefonu 503608284;

dni-otwarte-apt

Kilka słów o nas

Najlepsza szkoła tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.. Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku.
Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz,
U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama
i wiele wiele innych kursów.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 

Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak balet, zumba, salsa oraz wiele innych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na google+.