APT Szkoła tańca

"WAKACYJNY KURS TAŃCA dla NOWOŻEŃCÓW i nie tylko"

Zapraszamy już...

UWAGA!!!
Już 13 LIPCA PONIEDZIAŁEK godz. 17.45 - 19.00
rusza kurs TANIEC TOWARZYSKI I UŻYTKOWY poziom początkujący ( zajęcia w parach), wszyscy narzeczeni jeśli macie trochę czasu to idealne zajęcia dla Was, zdobędziecie umiejętności poruszania się do rytmów muzyki tanecznej, jak i umiejętność prowadzenia partnerki i odnalezienia się na tanecznym parkiecie, poznacie kroki dyskotekowe, jak również podstawy tańca towarzyskiego, co wpłynie na i ułatwi Wam wybór Pierwszego Tańca, który możecie doszlifować później na lekcjach indywidualnych:)
Oczywiście zajęcia nie tylko dla par ślubnych, każdy może z nich skorzystać, zapisać się w parze lub solo, na zajęciach dobieramy się w pary jeśli istnieje taka potrzeba.


Zapisy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą tel. lub sms 503608284:)
Zapraszamy, nie ma na co czekać, w przypadku zbyt dużej ilości par, osoby zapisane na liście mają pierwszeństwo udziału w zajęciach, jeszcze są wolne miejsca:)

taniec

taniec nowy

 

Kilka słów o nas

Najlepsza szkoła tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.. Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku.
Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz,
U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama
i wiele wiele innych kursów.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 

Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak balet, zumba, salsa oraz wiele innych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na google+.