APT Szkoła tańca

"WAKACYJNY KURS TAŃCA dla NOWOŻEŃCÓW i nie tylko"

Zapraszamy już...

UWAGA!!!
Już 13 LIPCA PONIEDZIAŁEK godz. 17.45 - 19.00
rusza kurs TANIEC TOWARZYSKI I UŻYTKOWY poziom początkujący ( zajęcia w parach), wszyscy narzeczeni jeśli macie trochę czasu to idealne zajęcia dla Was, zdobędziecie umiejętności poruszania się do rytmów muzyki tanecznej, jak i umiejętność prowadzenia partnerki i odnalezienia się na tanecznym parkiecie, poznacie kroki dyskotekowe, jak również podstawy tańca towarzyskiego, co wpłynie na i ułatwi Wam wybór Pierwszego Tańca, który możecie doszlifować później na lekcjach indywidualnych:)
Oczywiście zajęcia nie tylko dla par ślubnych, każdy może z nich skorzystać, zapisać się w parze lub solo, na zajęciach dobieramy się w pary jeśli istnieje taka potrzeba.


Zapisy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą tel. lub sms 503608284:)
Zapraszamy, nie ma na co czekać, w przypadku zbyt dużej ilości par, osoby zapisane na liście mają pierwszeństwo udziału w zajęciach, jeszcze są wolne miejsca:)

taniec

taniec nowy

 

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Bolesława Prusa 8 budynek "C",
20-064 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na GMB.