APT Szkoła tańca

NOWOŚĆ LATINO MAMA

Zapraszamy, tego jeszcze nie było... zajęcia LATINO MAMA - taniec z dzieckiem w chuście

Masz maleństwo, które jeszcze nie chodzi, a Ty chciałabyś się poruszać ale nie masz jak ze względu na dziecko. Mamy dla Ciebie rozwiązanie :) przyjdź do Nas z maluszkiem i potańcz razem z Nim wraz z Nami!
Zajęcia "LATINO MAMA" są dla Was :)
Zajrzyj na wydarzenie i dowiedz się więcej na temat tych niesamowitych zajęć:)
Bardzo Nam miło poinformować wszystkich, że od 21 października 2015 r. rozpoczynamy regularne zajęcia dla mam ( oczywiście tatusiowie też mile widziani ) z dziećmi w chuście:)
Niesamowite zajęcia podczas których, doświadczona doradczyni pomoże Wam bezpiecznie i prawidłowo zawiązać dziecko w chustę lub nosidło, instruktorka tańca wprowadzi Was w karaibskie rytmy i świetny nastrój z maluchem w ramionach i raz w miesiącu dodatkowy gość Naszyh spotkań, który wprowadzi Nas w świat kobiecych, dziecięcych i różnych temetycznie spraw życiowych:);)

PROWADZĄCE:
MAGDALENA WOSZCZEK - SPRAWKA - instruktorka, tancerka, choreograf, pedagog i animator różnych form tanecznych;
BEATA ŁUBIARZ - akredytowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich;
GOŚĆ - w zależności od tematu, informacja na bieżąco;

MIEJSCE:
Szkoła Tańca APT ul.Kiepury 5 Lublin, os.Czechów;
te.503608284, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

CZAS:
*od 21 października środa godz.10.30 - 12.00;
*od 13 listopada piątek godz.16.20 - 17.50;
UWAGA! zajęcia z "gościem" będą przedłużone wcześniej lub później godzinowo;

CENA:
*karnet na zajęcia raz w tygodniu ( 4 zajęcia w ciągu miesiąca ) 70 zł;
*karnet na zajęcia dwa razy w tygodniu, zniżka% ( 8 zajęć w ciągu miesiąca ) 120 zł;
*karnet na zajęcia dla osób, które już posiadają karnet na inne zajęcia i uczęszczają na inne zajęcia w naszej szkole, zniżka% ( 4 zajęcia w ciągu miesiąca ) 55 zł;
*karnet zawiera doradztwo chustowe, przygotowanie do zajęć, zajęcia taneczne i raz w miesiącu "gościa specjalnego";
*karnet jest ważny przez dwa miesiące!!!, niewykorzystane zajęcia można odrobić w klejnym miesiącu na swoich zajęciach lub na innych wg grafiku i uznania ( dowolne zajęcia bez maluszka );

PYTANIE I ZAPISY:
*tel. lub sms 503608284;
*email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
*info : facebook, www.apt.lublin.pl lub pod telefonem 503608284

Kilka słów o nas

Najlepsza szkoła tańca w Lublinie!

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

Witamy na stronie Akademii Promocji Tańca. Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku. Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz, U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama i wiele wiele innych kursów.. Szkołą tańca kieruje Magdalena Woszczek.

Jesteśmy Szkołą dla każdego, bez wyjątku.
Nieważne ile masz lat, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z tańcem, czy już tańczysz,
U Nas każdy znajdzie coś dla siebie: Salsa, Taniec Towarzyski, Bachata, Lady Styling, Balet, Latino Mama
i wiele wiele innych kursów.

Magdalena Woszczek posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Jest siedmiokrotną z
rzędu Mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy formacji w tańcach latynoamerykańskich, jak również zajmuje 6 miejsce w Europie i 7 na świecie formacji w tym stylu.

 

Ponadto jest dyplomowanym pedagogiem, instruktorem tańca sportowego, choreografem, ma certyfikat animatora różnych form tanecznych, dyplomowany instruktor Zumby.

Od wielu lat plasuje się w czołówce startując w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach sportowego tańca towarzyskiego. Brała również udział we wszystkich ważnych imprezach tanecznych krajowych oraz międzynarodowych. W trakcie swojej kariery tanecznej odbyła dwukrotne tournée w Chinach (na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej) i w Japonii, jako jedna z najlepszych europejskich par w 10 tańcach.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek w Lublinie powstała z myślą o osobach, których marzeniem od zawsze była nauka tańca. W naszej szkole tańca panuje wspaniała atmosfera podczas zajęć. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów tańca towarzyskiego. Uczymy tańca w takich stylach jak balet, zumba, salsa oraz wiele innych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych. Kursy tańca prowadzone są również wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek prowadzi także takie zajęcia, jak nauka pierwszego tańca dla Młodych Par. Dokładamy wszelkich starań, by ten czas był dla uczestników okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych, jak też momentem zrelaksowania się. Pracując nad choreografią uwzględniamy poziom zawansowania uczestników i bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz uwagi.

Czytaj więcej

Szybki kontakt

Akademia Promocji Tańca
Magdalena Woszczek

ul. Kiepury 5, 20-838 Lublin

tel. 503 608 284

e-mail: apt@apt.lublin.pl

Ostatnie aktualności

Badź w kontakcie

Bądź z nami w kontakcie poprzez portale społecznościowe. APT Szkołę Tańca znajdziesz na google+.